Inspektor Techniczny w Dziale Serwis Techniczny

Nr ref.:IT/LM/2024
Brzeg Dolny
LabMatic
Inżynieria

Twój profil

  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum pół roku doświadczenia
  • posiadanie uprawnień elektrycznych (SEP – D i E min 1kV)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania instrukcji montażowych oraz dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność, uczciwość, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dbałość o dobre relacje z Klientem

Twoje zadania

  • montaż, serwisowanie i naprawa urządzeń klimatyzacji i wentylacji na terenie obiektów przemysłowych, biurowych, magazynowych
  • wykonywanie prac diagnostycznych urządzeń chłodniczych na instalacjach technologicznych zgodnie z harmonogramem i zleceniami

Twoje korzyści

  • umowa o pracę
  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • współpraca z profesjonalistami dzielącymi się wiedzą
  • dofinansowanie do wczasów i dodatek do świąt
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • turnieje sportowe
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Wyślij aplikację

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.