Laborant w akredytowanym Laboratorium Badań Środowiska

Nr ref.:LŚ/LA/2024
Brzeg Dolny
LabAnalityka
Laboratoria Analityczne

  • wykształcenie wyższe (chemiczne, ochrona środowiska lub pokrewne)
  • 2 letnie doświadczenie w akredytowanym laboratorium o profilu środowiskowym
  • znajomość norm przedmiotowych stosowanych w obszarze badania wód i ścieków
  • umiejętność przeprowadzania walidacje/weryfikacje metod i ocena niepewności pomiaru
  • znajomość zasad dot. spójności pomiarowej

Twoje zadania

  • wykonywanie badania wód i ścieków metodami klasycznymi, potencjometrycznymi i spektrofotometrycznym UV/VIS
  • walidacje/weryfikacje metod i ocena niepewności pomiaru
  • wybór właściwej zasada podejmowania decyzji w przypadku stwierdzania zgodności
  • nadzór nad wyposażeniem stosowanym w pomiarach wód i ścieków

  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wczasy pod gruszą i dodatki w okresie świątecznym
  • siłownia i boisko na terenie firmy
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do studiów podyplomowych
  • ubezpieczenie grupowe
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • autobus firmowy z Wrocławia

Wyślij aplikację

LabAnalityka świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań analitycznych, polegające na pełnej analizie i kontroli jakości próbek z procesów technologicznych, surowców i produktów. Spółka specjalizuje się także w wykonywaniu kompleksowych badań i pomiarów z zakresu ochrony środowiska naturalnego i czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy.