Młodszy Inżynier Projektu

Nr ref.:IP/A/2024
Brzeg Dolny
PCC Apakor
Produkcja

Twój profil

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji aparatury chemicznej, montażu rurociągów, montażu izolacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • wysokie zdolności komunikacyjne

Twoje zadania

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • opracowywanie zapotrzebowań materiałowych i usługowych dla realizowanych projektów
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej
  • opracowywanie i nadzorowanie realizacji harmonogramu projektu
  • nadzór nad terminowością i jakością realizowanych projektów
  • współpraca z klientem, projektantami oraz podwykonawcami

Twoje korzyści

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • samodzielność na stanowisku i możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego, świadczenia świąteczne)

Wyślij aplikację

PCC Apakor specjalizuje się w projektowaniu, budowie i montażu oraz remontach aparatury przemysłowej, zbiorników, rurociągów i konstrukcji spawanych. Firma oferuje produkty i usługi dla branży chemicznej, petrochemicznej, koksowniczej, górniczej i innych. Bogate zaplecze techniczne, wiedza oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.